Öğrenci Kalite Üyelerimiz
16 Ağustos 2021 Pazartesi 10:17 tarihinde yayınlandıGENÇ KALİTE TOPLULUĞU
Akademik Danışman | |||
Adı/Soyadı | Birimi | Görevi | |
Danışman | Doç. Dr. Emine TEKER | Eğitim Fakültesi | Dekan Yardımcısı |
Danışman Yardımcısı | Öğr. Gör. Büşra BAYTUR | Kalite Koordinatörlüğü | Öğretim Görevlisi |
Genç Kalite Topluluğu Yönetim | |||
Adı/Soyadı | Eğitim Aldığı Birim | Eğitim Aldığı Bölüm | |
Başkan | Muhammed Mesud BADILLI | Ziraat Fakültesi | Bahçe Bitkileri |
Başkan Yardımcısı | Kübra GENÇ | Tıp Fakültesi | Tıp |
Başkan Yardımcısı | Filiz CAN | Fen-Edebiyat Fakültesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik |
Genç Kalite Topluluğu Yönetim Kurulu Üyeleri | |||
Adı/Soyadı | Eğitim Aldığı Birim | Eğitim Aldığı Bölüm | |
1 | Veysel ARIKAN | Eğitim Fakültesi | Sınıf Öğretmenliği |
2 | Zehra KAPLAN | Ziraat Fakültesi | Bitki Koruma |
3 | Sibel FİDAN | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | Maliye |
4 | Nazlıcan TEMOÇİN | Mühendislik Fakültesi | Yazılım Mühendisliği |
5 | Suat KIRAN | Ziraat Fakültesi | Bitki Koruma |
Genç Kalite Topluluğu Denetim Kurulu Üyeleri | |||
Adı/Soyadı | Eğitim Aldığı Birim | Eğitim Aldığı Bölüm | |
1 | Muhammed Jiyan VURAL | Ziraat Fakültesi | Tarla Bitkileri |
2 | Zahide BİLGİLİ | Fen-Edebiyat Fakültesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik |
3 | İklima NEDİR | Eğitim Fakültesi | Arkeoloji |
Genç Kalite Topluluğu Genel Kurul Üyeleri | ||
Adı/Soyadı | Eğitim Aldığı Bölüm | |
1 | Mehmet Ali Çatlı | Makine |
2 | Alpaslan Çakırbey | Maliye |
3 | Veysel Arkan | Sınıf Öğrt. |
4 | Zeki Zana Yalçın | Yazılım Müh. |
5 | Neslişah Güloğlu | Pazarlama |
6 | M. Raşit Beyhunca | Pazarlama |
7 | M. Tamer Demir | Besyo |
8 | Nurcan Ceyhan | Hemşirelik |
9 | Zeynep Alioğlu | Hemşirelik |
10 | Remziye Gümüş | Hemşirelik |
11 | Feride Boğa | Fen Bilgisi Öğrt. |
12 | Ceylan Yavuzel | Edebiyat |
13 | Fatih Özger | İngilizce Öğrt. |
14 | Gülşen Saatoğlu | İngilizce Öğrt. |
15 | Elif Köse | Ziraat Müh. |
16 | M. Raşit Beyonna | Pazarlama |
17 | Melike Yaşar | Bilgisayar Müh. |
18 | Meryem Güçlü | Bilgisayar Müh. |
19 | Emine Uyanık | Bilgisayar Prog. |
20 | Aslı Baz | Hemşirelik |
21 | İrem Dağ | Hemşirelik |
22 | Bariban Deniz | Hemşirelik |
23 | Semanur Kocaöğlu | Çocuk Gelişimi |
24 | Ahmet Aziz Keskin | Bilgisayar Müh. |
25 | Eren Doğan | Bilgisayar Müh. |
26 | Gölehan Çıtak | Bilgisayar Müh. |
27 | İsmail Akboğa | Bilgisayar Müh. |
28 | Merve Şimşek | Odyometri |
29 | Serengül Kort | Turizm Rehberliği |
30 | Büşra Anmak | Turizm Rehberliği |
31 | Mehmet Akay | Ziraat Müh. |
32 | Feyza Nur Yavuz | Tıp Fakültesi |
33 | Mehmet Ali Çatlı | Makine |
34 | Alpaslan Çakırbey | Maliye |
35 | Veysel Arkan | Sınıf Öğrt. |
36 | Zeki Zana Yalçın | Yazılım Müh. |
37 | Neslişah Güloğlu | Pazarlama |
38 | M. Raşit Beyhunca | Pazarlama |
39 | M. Tamer Demir | Besyo |
40 | Nurcan Ceyhan | Hemşirelik |
41 | Zeynep Alioğlu | Hemşirelik |
42 | Remziye Gümüş | Hemşirelik |
43 | Feride Boğa | Fen Bilgisi Öğrt. |
44 | Ceylan Yavuzel | Edebiyat |
45 | Fatih Özger | İngilizce Öğrt. |
46 | Gülşen Saatoğlu | İngilizce Öğrt. |
47 | Elif Köse | Ziraat Müh. |
48 | M. Raşit Beyonna | Pazarlama |
49 | Melike Yaşar | Bilgisayar Müh. |
50 | Meryem Güçlü | Bilgisayar Müh. |
51 | Emine Uyanık | Bilgisayar Prog. |
52 | Aslı Baz | Hemşirelik |
53 | İrem Dağ | Hemşirelik |
54 | Bariban Deniz | Hemşirelik |
55 | Semanur Kocaöğlu | Çocuk Gelişimi |
56 | Ahmet Aziz Keskin | Bilgisayar Müh. |
57 | Eren Doğan | Bilgisayar Müh. |
58 | Gölehan Çıtak | Bilgisayar Müh. |
59 | İsmail Akboğa | Bilgisayar Müh. |
STRATEJİK PLANLAR
RAPORLAR
KILAVUZLAR
- STRATEJİK PLAN REHBERİ
- KLV-0001 İÇ TETKİK KLAVUZU
- KLV-0003 Birim İç Değerlendirme Raporu (BİDR) - İdari Birimler Hazırlama Klavuzu
- KLV-0004 Birim İç Değerlendirme Raporu (BİDR) - Akademik Birimler Hazırlama Klavuzu
- KLV-0005 YÖK Kurum İç Değerlendirme Raporu Hazırlama Kılavuzu - sürüm 3.0.- 2022
- KLV-0006 ITHENTICATE KULLANIM KILAVUZU
- KLV-0007 İNTİHAL NET KULLANIM KILAVUZU
- KLV-0008 TURNITIN KULLANIM KILAVUZU
- KLV-0009 BİDB KABLOSUZ AĞ BAĞLANTI REHBERİ
- KLV-0010 BİDB OUTLOOK KURULUM KILAVUZU